צימר T - לופטים

לופטים

לופטים יוקרתיים למסיבות ואירועים

לופטים לימי גיבוש  (52 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בלופטים קרובים אליך
X
לופטים לימי גיבוש
 
חברות רבות מארגנות מידי שנה ימי גיבוש בעבור העובדים, על מנת להעלות את מורל עובדי החברה ולהגיע למצב בו עובדי החברה מכירים אחד את השני. הלופטים המוצגים ברשימה במעלה דף זה, מתאימים לאירוח ימי חברה מבחינת סיפוק שולחנות וכיסאות ישיבה, במות נאום והופעה, וציוד שמע.
 
ציוד שהלופט מספק בעבור ימי גיבוש
 
חלל הלופט מסוגל להגיע בשלל צורות ארגון: החלל יכול להגיע ריק והחברה תקים בו את הדוכנים והעמדות בהם היא מעוניינת, חלל הלופט יגיע כאשר יש בו שולחנות רבים בהם העובדים ישבו וישמעו את ההרצאה או המופע, או חלל לופט המכיל עמדות אוכל ריקות בהם החברה תניח את הקייטרינג שהזמינה.
 
מלבד הצורה בה חלל הלופט יעוצב, הלופט מגיע עם שלל אביזרים ומכשירים אשר יעניקו לחברה אפשרות להעביר יום גיבוש כיפי לעובדים, כמו: בריכת שחייה גדול, עמדת דיג'יי, רמקולים ומיקרופונים, מקרן ומסכי טלוויזיה, בר משקאות, חדרי שירותים מפוארים, פינות ישיבה מרווחות ובמה לטובת נאומים, הרצאות ומופעים.
 
אטרקציות לטובת ימי גיבוש
כפי שנאמר, מטרת הגיבוש היא לאחד בין העובדים בחברה ולשם כך תוכלו להביא הפעלות חיצוניות אשר ירחיבו את המידע של העובדים או ישמשו להנאה וצחוק. לפניכם מספר אטרקציות פופולאריות הניתנות להזמנה ללופט לימי גיבוש:
  • הזמנת אמן אורח – תוכלו להזמין זמר או סטנדאפיסט אשר יופיע בפני קהל העובדים, במטרה לרגש או להצחיק את העובדים בחברה.
  • מצא את המטמון – קיימות חברות שמפיקות יום בסטייל מצא את המטמון שבסיומו העובדים יוכלו להגיע לנקודה הסופית שהיא הלופט, בה הם יוכלו לנוח, לחגוג וליהנות מאוכל טוב.
  • הזמנת הרצאה – פעמים רבות חברות בוחרות להביא מרצים המתמחים בהעצמת עובדים לנאום ולהפעיל את העובדים במשחקים שנועדו להעצים את הקשרים החברתיים ואת האני מאמין של כל עובד ועובד בחברה.
  • עמדות אוכל – חלק מכל אירוע טוב זה האוכל המוגש בו.  תוכלו להזמין אל האירוע דוכנים מיוחדים המגישים פלטות ירקות, פלטות פירות, קוקטיילים מיוחדים, מילשייקים ושייקים, סלטים ופשטידות.  ניתן להזמין דוכנים מעוצבים אשר מחליטים על קונספט מסוים ומביאים אוכל הקשור אליו.
לופטים