צימר T - לופטים

לופטים

לופטים יוקרתיים למסיבות ואירועים

לופטים למסיבת שחרור  (49 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בלופטים קרובים אליך
X
לופטים למסיבת שחרור
 
כמה חודשים אחרי הגיוס לצה"ל האופוריה מתפוררת ואנשים מתחילים לחכות שהסוף יגיע. כאשר היום המיוחל של גזירת החוגר מגיע, כל שנותר לעשות הוא לחגוג עם כל החברים הקרובים את החזרה לחיי האזרחות והתחלת פרק ב' בחיים. אין דרך טובה יותר לחגוג את השחרור מהצבא, מאשר באחד מהלופטים המוצגים לפניכם. הלופטים הללו יספקו לכם חלל המיועד לאירועים ומצויד בכל הריהוט הנדרש בעבור מסיבה שעליה ימשיכו לדבר עוד חודשים רבים.
איך לתכנן מסיבת שחרור מעולה
לפניכם מספר שלבים פשוטים שיעזרו לכם לארגן את מסיבת השחרור שלכם בצורה מעולה, מבלי לשכוח אף פרט:
  • שלב ראשון – פתחו דף חדש במחברת עם הכותרת המיוחלת "מסיבת שחרור" והתחילו לכתוב כל שעולה על רוחכם, מעין דף סיטואציות. לאחר מכן, עברו לחלק הטכני ורשמו את האנשים שברצונכן להזמין, היכן המסיבה צריכה להיות, מה אתם מעוניינים שהמסיבה תכיל.
  • שלב שני – בררו את הלופטים שלפניכם לפי כמות אנשים שהלופט מכיל, סגנון העיצוב שלו, מחיר השכרת החלל ומפרט טכני של הציוד בלופט.
  • שלב שלישי – החליטו מה הקונספט של המסיבה. לדוגמה: אם המסיבה מתבצעת בקיץ, מומלץ לארגן מסיבת בריכה בסגנון טרופי הכוללת בריכה עם מתנפחים, מגשי פירות, שרשראות הוואי שיחולקו בכניסה ומוזיקה שמחה.
  • שלב רביעי – קניית הציוד הנדרש למסיבה – הכינו רשימת קניות של כל הפריטים שתצטרכו לקנות בעבור המסיבה כמו עוגה, בלונים, כיבוד וכן הלאה. התחילו לברר על החנויות השונות ובעלי המקצוע המציעים את הפריטים הללו, והיכן הכי משתלם לבצע את הקניות.
  • שלב חמישי – יום המסיבה – הקדימו בשעה שעתיים את כל האורחים, בכדי שתוכלו לארגן בנחת את חלל הלופט למסיבה. במהלך זמן זה, תוכלו לקשט את הלופט ולעצב אותו בהתאם לרצונכם. בעלי הלופט ישמחו לספק לכם כסאות ושולחנות נוספים מפלסטיק במידת הצורך בהודעה מראש.
  • שלב שישי – חגיגה – זה הרגע לחגוג את היום המיוחד של השחרור והמעבר אל החיים הבוגרים. אחרי שכל החברים והאנשים הקרובים לצידכם ואחרי שעברתם את השירות הצבאי בהצלחה, הגיע הזמן לרקוד, להשתולל וליהנות מהרגע.
לופטים