צימר T - לופטים

לופטים

לופטים יוקרתיים למסיבות ואירועים

לופטים במרכז  (55 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בלופטים קרובים אליך
X
לופטים במרכז כשעיר פוגשת אופנה
עד לא מזמן לופט היה מסוג הדברים שרואים בעיקר בסרטים אפלים על ניו יורק. אמנים מלאי השראה, סופרים מעמיקים או משוררים שחיים בשעות הקטנות של הלילה אכלסו אותם וכל עניין הלופטים נהנה מאווירה של חו"ל עם ניחוח של דיכאון במידה הנכונה. כחלק מהניסיון של תל אביב לשאוב השראה מהאחות הגדולה ני יורק צצו בשנים האחרונות בעיקר בדרומה של העיר לופטים רבים שאכלסו בתוכם בהתאם לחוקי הז'אנר אומנים, ציירים ואנשי רוח.
 
מעבר לחוקי הז'אנר
התופעה כצפוי גלשה אל מעבר לחוקי הז'אנר וכיום לופטים במרכז הם אופציה תיירותית לכל דבר ועניין. נופשים שמעוניינים בחוויה מיוחדת בוחרים ללון בהם וליהנות מאווירה, מיקום ופינוקים מיוחדים במינם. מטבע הדברים ממוקמים לופטים בפינות הנסתרות של העיר- אזורי מלאכה ביום ומרכזי תרבות עדכניים ונכונים בלילה. זה הופך את הלינה בלופט לחוויה מיוחדת במינה ובאזור המרכז אמרתם תרבות אמרתם הכל.
 
חוויה תרבותית מעצבת
קחו למשל את אזור נווה צדק או פלורנטין. לופטים במרכז הארץ ובעיקר בעיר תל אביב חולשים על המקומות הללו ומציעים חוויה של היטמעות בעיר הכל כך מיוחדת הזו. בלילה מתעוררים המקומות הללו והפכים להיות סצנת ברים והופעות תוססת במיוחד. בחירה של לופט מוכיחה את עצמה אם כן החוויה תרבותית מעצבת.
 
לופטים במרכז להיות עם ולהרגיש בלי
זוגות שמעוניינים להרגיש את העיר באופן קצת שונה יגלו שלינה בלופט מאפשרת ליהנות משני העולמות. חוויה פרטית ואינטימית של לינה בחלל מעוצב ומפנק עם כל האבזור הנדרש- בריכה, ג'קוזי וספא ומצד שני נגישות למרכז העיר ולכל מה שמוצע בה.
 
גם מסיבות למיניהן יכולות להיות בלופטים מהסוג הזה, כאשר כאן מומלץ לבחור מראש באופציה של לופט מותאם למסיבות שיבטיח לכם אבזור מתאים וגם אפשרות לחגוג עד לשעות הקטנות של הלילה.
לופטים