צימר T - לופטים

לופטים

לופטים יוקרתיים למסיבות ואירועים

לופטים לאירועים  (50 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בלופטים קרובים אליך
X
לופטים לאירועים
 
חושבים לארגן אירוע בקרוב? הלופטים שלפניכם יוכלו להיות המקום בו תארחו את האירוע. קיימים לופטים המסוגלים להכיל כמויות שנות של אנשים, החל מעשרים אנשים ועד למעלה ממאה.
 
לופטים לאירועים לחברות
 
חברות רבות מארגנות במהלך השנה אירועים כמו מסיבת פורים, הרמות כוסית וימי גיבוש בעבור העובדים. הלופטים הם המקום האידיאלי עבור אירועים מסוג זה בשביל חברות המונות עד כמאה וחמישים עובדים. החברה תוכל לשכור את אחד מהלופטים ברשימה למעלה ולקשט אותו בהתאם לסיבת המסיבה, להזמין עמדות אוכל ופעילויות בעבור העובדים, ואף להזמין אומן אורח.
 
לופטים לאירועים פרטיים
 
אם אתם מעוניינים להרים הפקה לטובת אירוע פרטי כמו מסיבת בר מצווה, מסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת או הצעת נישואים, תוכלו לשכור לופט שיוכל להכיל את כל האורחים בצורה מרווחת ויגיע מצויד בכל האבזור הנדרש למסיבה. הלופט מכיל בתוכו ציוד רב המותאם לאירועים, למשל: בריכת שחייה, מתקן ג'קוזי, עמדת דיג'יי, רמקולים ומיקרופונים, מקרן ומסך, רחבת ריקודים, בר משקאות, פינות ישיבה נוחות ושולחנות משחק.
 
מדוע כדאי לשכור לופט לאירועים?
 
  1. הרבה פעמים יש אירועים שאנו רוצים לארגן ומכילים כמות גדולה של אורחים, אך כזאת שעדיין לא מתאימה לאולם או גן אירועים. תפקיד הלופט הוא לשמש בית למסיבות ואירועים המכילים כמות של עד מאה או מאה וחמישים אנשים בצורה מרווחת וטובה, אשר משתווה מבחינת הציוד לרמה של הציוד באולמות האירועים.
  2. הלופט מאפשר לקיים בו גם מסיבות קטנות ולהימנע מהצורך לארח בבית ולנקות לאחר שהאורחים הולכים.
  3. הלופטים מציעים בריכות שחייה ומתקני ג'קוזי אשר משדרגים את האווירה במסיבה ומגיעים עם מתנפחים בשלל צבעים וצורות. לופט עם בריכה מאפשר לעשות מסיבות בריכה כאשר יש אירועים בימים החמים של הקיץ.
  4. הלופטים ממוקמים באזורים אשר לא משמשים למגורים, ועל ידי כך מציעים לאורחים חניה רבה והגעה באמצעות קווי לילה ציבוריים. בנוסף, במהלך המסיבה יהיה ניתן להשמיע מוזיקה בעוצמה גבוהה מבלי להפריע לסביבה.
  5. השכרת המקום בלבד ויכולת עיצוב הלופט בהתאם למסיבה והזמנת כיבוד בהתאם לנדרש. בניגוד לאולמות וגני אירועים, בעל השמחה מסוגל להביא את הקייטרינג שהוא רוצה או להכין בעצמו את הכיבוד.
לופטים