צימר T - לופטים

לופטים

לופטים יוקרתיים למסיבות ואירועים

לופטים למסיבת גיוס  (45 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בלופטים קרובים אליך
X
לופטים למסיבת גיוס
 
כיום יש מנהג בו לפני הגיוס לצבא, המועמד לשירות ביטחון מזמין את כל חבריו לחגיגה בה הוא נפרד מחיי האזרחות ועובר לתקופה בה יהפוך לאיש צבא. הלופטים המסודרים ברשימה שלפניכם, מהווים מקום מושלם עבור אירוח מסיבות מסוג זה, מכיוון שהן מכילות ציוד אירועים מתקדם ומסוגלות לארח כמות מצומצמת של אנשים.
מדוע כדאי להשכיר לופט
  1. הלופט מסוגל להכיל עד כמאה אנשים ומהווה מקום מושלם בעבור חגיגות גיוס מסיבה זו. מסיבות גיוס מכילות לרוב עד כחמישים אורחים ודורשות חלל אירועים המותאם לאירועים קטנים שכאלה, כמו הלופטים המוצגים לפניכם.
  2. הלופטים ממוקמים באזורי התעשייה, ולכן כל האורחים מסוגלים להגיע אל האירוע בקלות ובנוחות על ידי תחבורה ציבורית או פרטית.
  3. תמכור הלופט שונה מאולמות אירועים וגני אירועים, ונמוך מהם בצורה משמעותית. החוגג משלם רק בעבור שכירת חלל הלופט ולא מעבר. האוכל, השתייה והתוספות הן באחריות החוגג ועליו לדאוג להן באופן פרטני.
מסיבות גיוס
מסיבת גיוס היא הטרנד החם של הצעירים, כל אחד שמתגייס נוטה לתכנן מספר חודשים מראש את הרגע בו יאלץ להיפרד מכולם וללכת להגן על המולדת. על מנת לחגוג את הרגעים האחרונים באזרחות בצורה מעולה, כדאי לקחת לופט המגיע עם מערכת מולטימדיה חדשנית, רחבת ריקודים גדולה ובר משקאות, בריכה חיצונית ומיטות שיזוף, מתקן ג'קוזי ושולחנות משחק. כל לופט מכיל בדרך כלל שולחן אחד או שניים של משחק, כדוגמת: שולחן פינג פונג, שולחן סנוקר, שולחן כדורגל. השולחנות משחק, בריכת השחייה, אזור הריקודים ומתקן הג'קוזי נועדו בכדי שהאורחים יוכלו להעביר את הזמן בשמחה ובכיף.
להיות ברמן ליום אחד
אם זוהי מסיבת גיוס מצומצמת, תוכלו לנצל את הבר משקאות לתפקידו האמיתי ולהזמין למסיבה ברמן שיעביר לכם שיעור על עולם האלכוהול. גיל העשרה, הוא הגיל בו הצעירים מתחילים לשתות ומבלים בתדירות גבוהה בברים, פאבים ומועדונים. לכן, כדאי להזמין ברמן אשר ילמד אתכם ואת חבריכם על כל סודות השתייה החריפה. מה מומלץ לעשות ומתי, מה ניתן לערבב עם מה, ואיך להכין קוקטייל מעולה.
לופטים