חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה

חדרים בדרום חדרים במרכז חדרים בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה באור יהודה והסביבה (20 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בחדרים קרובים אליכם :
X
חדרים לפי שעה באור יהודה
אור יהודה היא עיר הממוקמת במרכז הארץ, אשר צופה אל שטחים פתוחים וירוקים. לחדרים המוצגים לפניכם יש יתרון רב, על ידי היותם נמצאים בעיר המוקפת בכבישים ראשיים מכל צד, אליה ההגעה היא קלה. תוכלו להגיע בקלות ובמהירות אל מקום הנופש באמצעות כביש 4, כביש 461 או כביש 412.
אור יהודה מכילה שטחים רבים הכוללים פרדסים, פארקים ואדמה חקלאית. החדרים לפי שעה באור יהודה מאפשרים לנופש להתקרב אל הטבע ומצד שני להיות קרוב אל מרכז הארץ. כלומר, הנאה מנוף ומשקט תוך הישארות בערי המרכז במקום נסיעה אל הצפון.
החדרים שלפניכם יעניקו לכם חופשה מפנקת של מספר שעות בסוויטה מעוצבת. הסוויטה מתאימה לזוגות המחפשים מקום נופש בו יוכלו לחוות אינטימיות ורומנטיקה, וכמובן כאשר הם שומרים על פרטיותם. כל סוויטה מגיעה עם מיטה זוגית הנמצאת במרכז החדר ומעניקה נוכחות, מתקן ג'קוזי מפואר בו אליו יוכלו להיכנס בני הזוג ולהעביר את הזמן בצורה רומנטית, מטבחון מפנק להעצמת החוויה וההנאה. המטבחון מכיל שתיה קרה וערכת קפה תה. המעוניינים יוכלו להזמין אל החדר שתיה חריפה מדלפק הכניסה. שמפניה ויין ידועים כרומנטיים והם השתייה החריפה האידיאלית לצורך הגברת תחושת הרומנטיקה בחדר.
יתרונות השכרת חדרים לפי שעה
לחדרים המוצגים ברשימה למעלה, יש מספר יתרונות המבדלים אותם מיתר מקומות האירוח.
  • מקום נופש הפועל 24/7 וזמין לביצוע יציאה וכניסה בכל שעה בה הנופש יבחר. הנופש לא מוגבל כמו במלונות ובצימרים בהם מחויב לעזוב עד השעה 11:00 בבוקר ולבצע כניסה החל מהשעה 15:00.
  • אירוח בצורה דיסקרטית הכולל חניה דיסקרטית ואפשרות לתשלום באופן אנונימי ללא מפגש.
  • יכולת השכרת סוויטות מפנקות המיועדות לזוגות אוהבים, וקבלת חוויה רומנטית ייחודית.
  • אפשרות להמשיך את השכרת החדר מעבר לשעות שנקבעו, במידה שהחדר לא הוזמן.
  • השכרת החדר אך ורק בשעות בהם הנופש מעוניין להתארח ותשלום בעבורן בלבד. בניגוד לסוגי אירוח שונים, הנופש לא נדרש לשלם על לילה או יום שלם, ויכול לשכור את החדר למספר שעות בודדות. לדוגמה: אם הנופש מעוניין לבצע דייט רומנטי עם בת זוגתו, הוא יוכל להזמין חדר לשלוש או ארבע שעות.
חדרים לפי שעה