חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה

חדרים בדרום חדרים במרכז חדרים בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בתלמי בילו (9 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בחדרים קרובים אליכם :
X
חדרים לפי שעה על ידתלמי בילו
חדרים לפי שעה בתלמי ביל"ו
מושב תלמי ביל"ו ממוקם בצפון הנגב, רוב חברי המושב מתפרנסים מחקלאות ומגידולים שונים של פירות וירקות. תלמי בילו מוכרת בהיותה מושבה קטנה עם מספר מצומצם של אנשים ומשפחות שמתגוררים שם, מה שמקנה תחושה משפחתית חמה. קיימים מקומות רבים ואטרקציות שונות להעברת הזמן כמו חמאם, גן חיות, מסעדות טובות ועוד.
לפניכם מוצגת רשימה של חדרים לפי שעה שיאפשרו לכם לחוות את הייחודית של מושב תלמי ביל"ו בצורה הטובה ביותר.
תלמי ביל"ו הוא מושב נפלא לטיול, ולכן, אנשים רבים מגיעים לטייל במושבה ובסביבתה. לפני שהם ממשיכים בדרכם, יוכלו המטיילים להירגע ממנוחה של כמה שעות בחדרים מאובזרים בצורה המתאימה ביותר עבורם עם מיטה מפנקת, חדר רחצה, פינת ישבה, טלוויזיה, מיזוג אוויר ועוד. על ידי האבזור הקיים בחדר יוכלו המטיילים להנות ממקלחת מרעננת או שינה מספקת שתשפר וטטיב את זמנם.
מדוע כדי להשכיר חדרים לפי שעה בתלמי ביל"ו?
השכרת חדרים לפי שעה היא אופציה שונה, מגוונת ומעולה לאנשים שאוהבים ספונטניות, לחיות את הרגע, ולאנשים שרוצים מדיי פעם הפסקה ומנוחה מהשגרה המתישה. אנשים המעוניינים בשעה או כמה שעות של רגיעה טהורה. לפניכם מספר סיבות שיסבירו לכם למה כדי להשכיר חדרים לפי שעה בתלמי ביל"ו:
  • תשלום עבור שעות-  החדרים שלפניכם ניתנים להשכרה לפי הזמן המתאים ביותר עבורכם, במהלך טיולכם במושבה הפסטורלית. כלומר, תוכלו להחליט באיזה שעה אתם רוצים להשכיר את החדר, לכמה שעות את רוצים להשכיר את החדר ולהיות בו לפי שיקולכם וכך להתאים את המשך טיולכם או המשך יומכם בקלות רבה.
  • זמינות- על מנת להשכיר חדר לפי שעה בשונה ממקוממת אירוח אחרים, אין צורך בהזמנה מראש של כמה חודשים לפני, אלא ניתן להזמין את החדר בספונטניות באותו הרגע או היום ולהתקשר לבירור אם החדר פנוי. במידה שהחדר פנוי תוכלו להגיע וליהנות ממנוחה, משינה טובה או מקלחת מרעננת. בנוסף, במהלך השהות תהיה לכם אפשרות להנות משימוש בפעילויות ובמתקנים המשותפים שמציע לכם החדר כמו בריכה, ג'קוזי, ספא, חדר אוכל או חדר כושר, דבר שינעים את זמנכם.
חדרים לפי שעה