וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות בגרנות  (1 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות ליד גרנות
וילות  בגרנות
הוילות בגרנות מצליחות להתאים לקהלי יעד רבים ומגוונים וביניהם גם לקהל הדתי. גרנות הוא ישוב בגליל המאפשר לכם הגיע לאירוח במהלך כל ימות השבוע וליהנות מתחושת ביתיות וקרבה אל מסלולי הליכה רבים בטבע.
שבת אחרת ומיוחדת
אחת מהחוויות הייחודיות ביותר שוילות הנופש בגרנות יודעות להעניק, היא אירוח בסוף השבוע ושמירת השבת. תמיד יש קסם מיוחד בביצוע השבת כל המשפחה יחדיו, וכדי למקסם את המאורע, הוילות מסוגלות להלין עד 30 אנשים בלילה. תוכלו לערוך שבת משפחתית וחמימה ביחד עם כל המשפחה המורחבת.
לא בכל יום שישי יוצא להגיע ולהכין שולחן קידוש ערוך ובו יושבים שלושים אנשים, שהם משפחה אחת. כל אחד ואחד מבני המשפחה יוכל לתרום את חלקו: בבישולים, בהגשה ובהפעלת הילדים, וביחד תצליחו לארגן שבת אחרת. שבת בה כולם הולכים אל בית הכנסת יחד בערב שישי, ומתכנסים לשולחן סעודה ומזמרים את שירי השבת.
התאמת הוילות בגרנות עבור שומרי מסורת
הוילות בגרנות עושות מאמצים רבים להתאים אל הקהל הדתי ולקרוא לו להתארח אצלהן. לפניכם רשימה של המעשים שהוילות עושות במטרה להקל על הקהל הדתי בכל מידת האפשר:
  1. סיפוק פלטות שבת, עליהן ניתן לחמם אוכל לפני הסעודות השונות במהלך סוף השבוע.
  2. קרבה אל בית כנסת פעיל בו מתקיימות תפילות שחרית, מנחה וערבית, וכן שיעורי תורה.
  3. יכולת מציאת תעסוקה במהלך השבת בלי צורך לצאת ממתחם הוילה.
  4. שולחן סעודה ארוך ורחב המסוגל להכיל אנשים רבים בעת ביצוע קידוש.
פעילויות בשבת
במהלך יום השבת ניתן יהיה ללכת לבית כנסת עבור תפילות, לשוטט ברחבי המושב ולהעביר את היום בכיף בוילה. הוילה מספקת בריכה פרטית בה יוכלו לשחות ולשחק האורחים, ופינות ישיבה מוצלות.  
וילות ttt.co.il