וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות בהזורעים  (1 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות ליד הזורעים
וילות בהזורעים
הזורעים הוא מושב דתי הכולל מעט אנשים עם רקע חילוני, המכיל וילות נופש. אם אתם מעוניינים לנפוש בגליל התחתון ומחוברים לצד הרוחני והדתי, הוילות בהזורעים יתאימו לכם. תוכלו להגיע ולהתארח ביישוב במשך כל עונות השנה ולקבל יחס חם ואוהב.
הקהל אליו פונות הוילות
הוילות במושב הזורעים אמנם פונות לכל המגזרים והאנשים המעוניינים להתארח באזור הצפון, אך הוא מצוי מקושר במיוחד אל קהילת שומרי השבת. אנשים אשר נוהגים לשמור שבת מרגישים תחושת שייכות חזקה יותר בעת אירוח במושב דתי ומצליחים להפיק הנאה רבה מעשיית השבת שם. זאת בזכות ההתאמות של הוילות אל קהל שומרי המסורת.  
הבתים נבנו מלכתחילה בצורה המונגשת לקהל הדתי על ידי התקנת שעון שבת בלוח החשמל של הוילה. באמצעות שעון החשמל, יוכלו הנופשים לכוון את זמני הדלקת וכיבוי האורות, פתיחת וסגירת התריסים וכן הפעלת דוד החשמל. בנוסף, הוילות מבינות כי נדרשת תעסוקה בשבת אשר לא כלולה בה הפעלת חשמל, נסיעה, הבערת אש וכן הלאה, ומספקות מגוון פעילויות ומתקנים אשר עוזרים להעביר את השבת בכיף.
יכולת לשמור שבת בנוחות
הוילות בהזורעים מאפשרים לקהל הדתי להעביר את השבת בכיף ובשמחה על ידי:
  1. אפשרות לעשות שבת גדולה, בה שומרים את השבת מספר רב של אנשים יחדיו. במהלך השבת ניתן לשחק משחקים, לשוחח ולהשלים פערים, ללכת להתפלל יחדיו ולשיר מזמורים.
  2. יכולת ללכת באמצעות הליכה רגילה קצרה אל בית הכנסת ולהצטרף ללוח הזמנים של התפילות המתבצע במקום. בנוסף, במושבים דתיים נהוג שיש שיעורי תורה במהלך יום השבת, אליהם יוכלו האורחים להצטרף.
  3. העברת הזמן בשבת בבוקר על ידי יום בריכה, בבריכה הפרטית שמחכה לכם בוילת הנופש ואפשרית לשימוש בכל שעות היום.
וילות ttt.co.il