וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות בחצור הגלילית והסביבה  (20 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות בחצור הגלילית
 
מועצה מקומית חצור הגלילית ממוקמת באזור הגליל העליון, בין הערים צפת וראש פינה. חצור הגלילית מציע לשכור את אחת מוילות הנופש הנמצאות בה ולקבל אירוח חווייתי הכולל אפשרות לשלב בין נופש לטיול.
למה כדאי להזמין וילה בחצור הגלילית
  • חשיפה לאורח חיים השונה בתכלית מזה אתם מקיימים כיום ומלווה בהתנהלות איטית ורגועה.
  • לשהות במועצה חמה וביתית המעניקה אירוח מפנק ויחס חם.
  • נוף פסטורלי ומקסים לעבר השדות החקלאיים וההרים הנמצאים מסביב לחצור הגלילית.
  • קרבה אל שלל מקומות בילוי וביניהם נחלים, מפלים, מעיינות, מסעדות, מתחמי קניות ועוד.
  • יכולת להתחבר אל הטבע באמצעות טיול בין שבילי העפר, הקשבה לרעשי הטבע המכילים קולות של בעלי חיים, רעשים של צמחייה אשר זזה ברוח, וצלילים של המים הנשפכים בנחלים.
אטרקציות בחצור הגלילית
אם אתם מעוניינים לקחת חופשה בשביל הנפש בה תוכלו להתרכז אך ורק בעצמכם ולאגור כוחות, תוכלו להזמין אל הוילה מדריכת יוגה או מעסה מוסמך.
קבלת שיעור יוגה – מדריכת היוגה תתאם איתכם שעה המתאימה לכם ביום לקבלת השיעור, כאשר הזמן האידיאלי ליוגה הוא בשעות הבוקר או אחר הצהריים לקראת השקיעה. במהלך השיעור תלמדו על התנועות והתנוחות השונה, והמדריכה תתקן אתכם בעת כניסה אל התנוחה. השיעור יעניק לכם אפשרות להיכנס למצב רגוע ושקט, ולהקשיב לנפש שלכם.
עיסוי מפנק – אין דרך טובה יותר לסגור חופשה מעולה אם לא בעיסוי גוף מענג. תוכלו להזמין אל הוילה מסאז'יסט מומחה אשר יביא את כל ציוד עולם הספא אליכם הביתה ויקים מעין קליניקה ניידת. במהלך הטיפול תשכבו על מיטת הטיפולים שהביא המעסה ותקבלו עיסוי גוף באזורים בהם תרצו: רגליים, גב, עיסוי גוף מלא, טיפול באבנים חמות או טיפולי פנים.
וילות ttt.co.il