וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות בחזון  (13 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות בחזון
 
מעוניינים לצאת לחופשה ביעד מפתיע? מושב חזון ממוקם בגליל התחתון ומזמין אתכם לביקור. המושב מתפרנס בעיקר מחקלאות ומאירוח ויודע להעניק חוויית שירות ואירוח נפלאה, בעזרת בעלי דירות נופש אדיבים. בעל וילות טוב הוא בהחלט זכייה, בעקבות היכולת להשכיר וילת נופש במחיר הוגן, לקבל בית נקי ומסודר, ואף המלצות על מקומות ביקור באזור.
 
קרבה אל מקודי ביקור
 
קרבה אל מסלולי טיול רבים הכוללים ביקור במקורות מים, הגעה לתצפיות מרשימות, הכרת הארץ ועריכת עצירות אוכל בנקודות חן בגליל. תוכלו להגיע אל אטרקציות ומקומות בילוי רבים על ידי נסיעה קצרה של מספר דקות.
 
המיקום הפנטסטי של חזון במורדות ההר בגליל התחתון, מאפשר לכם להתחיל את הבוקר מאוחר, בכיף ובשקט שלכם בלי למהר ולהיכנס ללחצים מיותרים, להגיע אל מסלולי הטיול בשעות פחות עמוסות וליהנות מביצועם בקצב שלכם. בנוסף, היישוב חזון מאפשר קרבה אל האטרציות ומונע ממכם לעמוד בפקקים הנוראיים של הצפון המתרחשים בבוקר צפונה ובאחר צהריים דרומה.
 
חופשה ספונטנית אל הלא מוכר
 
תמיד כיף לנסוע אל היעד המוכר לנו, להתארח באותו בית המלון וכבר לדעת לאיזה סוג חדר לצפות. אך גם הכיף הזה, לפעמים נמאס ויש רצון לגוון ולהכיר מקום חדש. הוילות בחזון מאפשרות לכם להגיע אל חופשה אחרת, בסגנון אירוח שאולי לא ניסיתם בעבר ובמקום שהוא אולי לא הכי מוכר על המפה. במהלך החופשה תוכלו לבקר באטרקציות חדשות, להכיר מושב חקלאי קסום עם תחושה של בית ולבלות עם האנשים הקרובים לכם ביותר.
 
תוכלו לשלב בין נופש ופינוק לבין טיול על ידי הקדשת מספר ימים מהחופשה ליציאה מהוילה וביקור במסלולי הליכה פופולאריים, בעוד את יתר הימים תקדישו למנוחה ורגיעה בוילה.
וילות ttt.co.il