וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות במעונה  (1 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות ליד מעונה
וילות במעונה
 
מושב חקלאי מעונה שייך למועצה אזורית מעלה יוסף, אשר אחראית על יישובים באזור הגליל המערבי.  אם אתם מעוניינים להתארח בצפון לצד שטחים חקלאים המלאים בפירות וירקות, ולהרגיש חלק מקהילת המושב למספר ימים, תוכלו לעיין ברשימת הוילות הממוקמות במעונה הנמצאת לפניכם. במהלך החופשה תוכלו ליהנות מוילה יוקרתית מענגת ומחיבור אל הטבע הניתן לצפייה בעת יציאה למרפסת או מחלונות הבית.
שומרי מסורת המתארחים בוילה
הוילות במעונה מותאמים לקבלת קהל דתי, הן מבחינת המיקום המספק למאמינים הליכה רגלית קצרה אל בית הכנסת לצורך תפילות, והן מבחינת האבזור בוילה המותאם לשמירת שבת. הוילותמ מכילות שעוני שבת אשר יעניקו לכם אפשרות לכוון את השעות בהן האורות, מיזוג האוויר והדוד החשמלי יפעל. בנוסף, במטבח יחכו לכם פלטות שבת עליהם תוכלו להניח את כל האוכל שבישלתם או קניתם לשבת. בימי השנה השונים השבת יוצאת בשעות אחרות, כאשר השמש שוקעת והכוכבים יוצאים, בעלי הוילות מכירים את העניין ומכבדים את שומרי השבת ומאפשרים להם לפנות את הוילה כשעה לאחר צאת השבת, על מנת שיוכלו להתארגן בנחת.
קהל היעד אליו הוילות פונות
הוילות במעונה כבר מזמן לא מתמקדות אך ורק בחופשות עבור משפחות, וכיום הן יודעות לתת מענה בעבור קבוצות מטיילים, זוגות אוהבים המעוניינים בחופשה רומנטית, שומרי מסורת, משפחות ואנשים בעלי מוגבלויות. יתרה מכך, ניתן לערוך בוילות אירועים כדוגמת ימי הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס ועוד, בעקבות היכולת שלהן לארח כמות רבה של אנשים, המגיעה להלנה של כשלושים אנשים בצורה מרווחת ונוחה.
וילות בעבור כמות גדולה של אנשים
הוילות מכילות חדרי שינה רבים ומצליחות להגיע למצב בו הן מלינות כשלושים אנשים ואף יותר בצורה נינוחה. אם אתם מתכננים להשכיר וילות בעבור כמות גדולה של אנשים, מומלץ לקחת וילה המכילה מעל לשמונה חדרי שינה, כדי שחדרי השינה לא יהיו צפופים. בנוסף, פעמים רבות יש אפשרות לקחת וילות המגיעות עם ספות נפתחות, המספקות מקומות שינה נוספים במידת הצורך. במידה שיש תינוק בין האנשים, נדרש להודיע מראש לבעל הוילה על מנת שידע לספק מיטת תינוק.
וילות ttt.co.il