וילות

וילות

וילות בצפוןוילות במרכזוילות בירושלים והסביבהוילות בדרום
וילות נופש למשפחות אירועים ומסיבות

וילות בדרום  (106 תוצאות)

הקלד מיקום לצפייה בוילות קרובות אליך
X
וילות בדרום לא מה שחשבתם
אם חושבים על זה לרגע, שני שלישים משטחה של ישראל הוא מה שמכונה אזור הדרום. מרבית האנשים לא ממש מכירים את הדרום ולא יודעים אילו פנינות נוף ונופש יש בו. למי שלא מכיר נסביר שגם הדרום הוא חבל ארץ מגוון עם נופים רבים ושונים זה מזה. הנגב המערבי למשל הוא ירוק יותר ומיושב יותר לעומת הערבה התיכונה או הדרומית ובתווך אזור שדה בוקר ומצפה רמון מציעים אזורים מופלאים עם יישובים קסומים ושמורות טובה עוצרות נשימה.
 
איפה נמצאות וילות בדרום?
לאחר שהבנו עד כמה מיוחד הנגב נסביר שבשנים האחרונות צצה אופנה חדשה שהגיעה גם לדרום: אירוח בווילות. וילות בדרום מוצעות במגוון יישובים ומזמינות את הנופשים בהן להכיר את הדרום מזווית אחרת. בשונה מלינה במלון גדול ומנוכר שבו אתם רחוקים מהאוכלוסייה ומהנוף, לינה בווילה בתוך יישוב או מושב מאפשרת להכיר את האוכלוסייה המיוחדת של הדרום וגם ליהנות מהאוויר הנקי והנופים הקסומים.
 
מה יש בו בדרום שהופך אותו למיוחד כל כך?
תשכחו מנופש שבו אתם רצים אחרי הזנב של עצמכם- בדרום הקצב שונה ויש זמן להכל. במתחם הווילה תוכלו ליהנות ממגוון פינוקים: יש וילות בדרום שמציעות בריכות שחייה, ספא או חדר כושר. יש וילות שממוקמות מול נופים פראיים וקסומים ויש וילות שבהן מוגש אוכל גורמה.  כדי לבחור את הווילה המושלמת בשבילכם היכנסו למנוע החיפוש והתחילו לבחור את הווילה המושלמת בשבילכם. זה לוקח כמה דקות ואתם מקבלים את ההצעות הכי שוות!
 
אין צורך להרחיק יותר מדי. מי שחושב שהדרום זה אילת טועה. הדרום מתחיל כבר במרחק של כשעה נסיעה מאזור המרכז ומביא איתו את השקט ואת השלווה עם הפארקים ואתרי הטבע המיוחדים. קחו את עצמכם ואת הילדים לחופשה דרומית חלומית מושלמת.
וילות ttt.co.il